Malowane butelki, kamienie, dachówki i inne niepotrzebne już rzeczy. Opowiadają o świecie i ludziach. Nauka i sztuka zachwyca się światem, każda na swój sposób i w odmiennej formie. Wiedza jest bogactwem i dobrem ogólnym, które jest warunkiem rozwoju cywilizacji i do którego prawo ma każdy. Tak jak do wody i powietrza. Nie można więc zamykać i ograniczać dostępu do wiedzy.
piątek, 19 maja 2017
Lidia Bielinis
Lidia Bielinis – pedagożka, doktorantka w Katedrze Pedagogiki Ogólnej UWM w Olsztynie. W pracy zawodowej zajmuje się badaniem przestrzeni cyfrowej i możliwościami jej wykorzystania w procesie uczenia się ludzi dorosłych. W praktyce akademickiej prowadzi zajęcia z przedmiotów: Pedagogika Ogólna, Media w pracy animatora, Kompetencje profesjonalne pedagoga szkolnego, Animacja społeczno-kulturalna. Czasem szkoli innych nauczycieli w zakresie wykorzystywania technik informacyjno-komunikacyjnych w edukacji szkolnej i wyższej.
Prywatnie lubi śpiewać i grać na gitarze. Jest entuzjastką edukacji językowej. Jej pasją są podróże i poszukiwanie alternatyw dla edukacji.
Nie umie malować*… podczas tegorocznego „Molariusza” po raz pierwszy od lat miała okazję zetknąć się z farbami oraz pędzlem… i chyba nie ostatni.
* - tak jej się zdawało, bo nie próbowała do tej pory.
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz